سپهر اقتصادـ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان قم گفت:  پیگیر اتصال خط ریل راه‌آهن به این اداره کل هستیم، مکاتبات در این زمینه انجام شده است و ان‌شاءالله به زودی این اتصال انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا، سعید محمدی دِه‌نایبی در حاشیه بازدید مرتضی حیدری فرماندار قم از سیلوی بِتُنی ۱۱۰هزار تُنی شهید آصف نخعی و مجتمع انبار غله قم در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق قول مسئولان، این کار ظرف سه ماه آینده انجام می‌شود.

وی در بخش دیگر سخنان خود گفت: دغدغه اصلی ما در این اداره کل؛ تامین، حمل و توزیع کالاهای اساسی در سطح استان است که همیشه به این فکر هستیم که مشکلی در تامین کالاهای اساسی در استان به وجود نیاید.

وی افزود: بر همین اساس از ابتدای سال جاری تاکنون؛ حدود ۳هزار و ۴۰۰ تُن برنج، ۳هزار تُن شکر و نیز یکهزار و ۴۰۰ تُن شکر برای مصارف صنف و صنعت در استان توزیع شده و الحمدالله انبار کالاهای اساسی ما، دارای ذخایر مطلوبی است.

محمدی ادامه داد: حدود ۳هزار تُن برنج و یکهزار تُن شکر ذخیره‌سازی برای مصارف استان قم کرده‌ایم؛ علاوه بر آن حدود ۲هزار و ۵۰۰ تُن هم برنامه حمل پیش‌بینی شده و پیگیری‌ها در حال انجام است و به زودی به قم حمل می‌شوند.

وی با بیان اینکه از لحاظ گندم نیز هیچ مشکلی وجود ندارد، گفت: در حال حاضر یک تیم جوان مشغول به فعالیت هستند و با قدرت تمام و به صورت شبانه‌روزی کار می‌کنند تا مردم در تامین کالاهای اساسی خود با مشکلی مواجه نشوند.

وی خاطرنشان کرد: مردم به هیچ وجه نگران تامین کالاهای اساسی خود نباشند؛ جوانان انقلابی در خط مقدم تامین کالاهای اساسی زحمت می‌کشند که از تلاش و کوشش همه آن‌ها سپاسگزاری می‌کنیم.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *