سپهر اقتصاد- استاندار قم پیگیری اجرایی شدن سند توسعه ملی تعاون را در دستور کار مسئولان و مدیران تعاونی ها دانست و افزود: تحقق این سند موجب جهش در حوزه ی تعاون خواهد شد.

به گزارش ایسنا، بهرام سرمست استاندار قم در شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر ملی و افتتاح همزمان 268 طرح تعاونی در سراسر کشور که به صورت ویدئوکنفرانس و با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به حمایت های مدیریت استان از تعاونی ها اظهار کرد: مدیران تعاونی های استان باید مطالبه گر و برنامه محور عمل کنند تا تقویت شوند.
سرمست با تاکید بر استفاده از فرصت های قانونی برای شکوفایی تعاونی ها بیان کرد: فرصت های قانونی بخش تعاون بایستی احصاء شده و برای اقدامات حمایتی از ظرفیت های مسئولان ارشد استان بهره گرفته شود.
استاندار قم پیگیری اجرایی شدن سند توسعه ملی تعاون را در دستور کار مسئولان و مدیران تعاونی ها دانست و افزود: تحقق این سند موجب جهش در حوزه ی تعاون خواهد شد.
وی با اشاره به سیاست دولت جدید برای توسعه و ساخت مسکن ادامه داد: در راستای اجرای این سیاست تعاونی ها می توانند به عنوان بازوی اجرایی نقش آفرینی کنند.
در این مراسم از مدیران تعاونی های برتر استان قم با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *