سه‌شنبه 12 مهر 1401

اعطای تسهیلات بانکی به صاحبان مشاغل خودرویی در قم

سپهر اقتصاد- تفاهم‌نامه همکاری سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با بانک صادرات استان قم به‌منظور اعطای تسهیلات بانکی به صاحبان مشاغل و صنوف وابسته به خدمات خودرویی منعقد شد.

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم ضمن اشاره به این تفاهم‌نامه و در نظر گرفتن تسهیلات بانکی برای صاحبان مشاغل و صنوف وابسته اظهار کرد: به‌طورکلی اعطای تسهیلات و در نظر گرفتن طرح‌های تشویقی برای واحدهای صنفی مرتبط با هدف تسهیل در امر انتقال و ساماندهی صنوف انجام می‌پذیرد.
علیرضا مظفری خاطرنشان کرد: تمام مزایای طرح برای صاحبان مشاغل بازگو خواهد شد و متقاضیان واحدهای صنفی واقع در شهرک خودرو می‌توانند از تسهیلات بانکی که پس از تنظیم قرارداد و معرفی به بانک عامل صورت می‌پذیرد استفاده نمایند.
وی با بیان اینکه ۹۵ درصد صاحبان مشاغل خودرویی فاقد ملک تجاری یا به عبارتی مستأجر هستند، افزود: باور مجموعه شهرداری بر این بوده که با راه‌اندازی شهرک خودرو و بهره‌گیری از حضور صاحبان مشاغل در رونق این شهرک، رشد و ارزش‌افزوده بالا نصیب صاحبان مشاغل و صنوف وابسته خواهد شد.
مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم استفاده از طرح‌های تشویقی را ابزار تسهیل در انتقال مشاغل و صنوف آلاینده ارزیابی و تصریح کرد: انتقال اصناف به‌ویژه صنوف آلاینده به داخل شهرک‌های تخصصی مانند شهرک خودرو می‌تواند مزایایی همچون کاهش صنوف آلاینده در شهرها، کاهش ناهنجاری‌های سمعی و بصری و کاهش ترافیک درون‌شهری را در پی داشته باشد.***

همچنین ببینید

افزایش ۷۰ درصدی نرخ کرایه سرویس مدارس در قم

سپهر اقتصاد- معاون تاکسیرانی شهرداری قم اعلام کرد: نرخ کرایه سرویس مدارس دانش آموزان امسال۷۰ …

دیدگاهتان را بنویسید