سپهر اقتصاد- معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی شهرداری قم گفت: اصلاحیه بودجه سال 1400 شهرداری قم با رقمی بالغ‌بر سه هزار و 652 میلیارد تومان به شورای اسلامی شهر جهت تصویب ارسال شد.

وی با بیان اینکه در اصلاحیه بودجه سال ۱۴۰۰، بودجه شهرداری قم به میزان ۱۹ درصد افزایش داشته است تصریح کرد: این میزان افزایش، مبلغ بودجه را از سه هزار و ۶۲ میلیارد تومان به سه هزار و ۶۵۲ میلیارد تومان ارتقا داده است.
به گفته سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی شهرداری قم، در این اصلاحیه با توجه به افزایش هزینه‌های جاری اعم از هزینه‌های رفت‌وروب شهری، نگهداری فضای سبز، تخلفات شهری و سایر ردیف‌های هزینه‌ای، بودجه جاری نیز به میزان ۱۵ درصد رشد داشته است.
وی خاطرنشان کرد: در بخش تملک دارایی‌های سرمایه‌ای که شامل تملکات و اجرای پروژه‌های عمرانی سطح شهر بوده نیز این بودجه به میزان ۲۳ درصد رشد داشته است که آن را از یکصد هزار و ۹۱۵ میلیارد تومان به دو هزار و ۳۸۱ میلیارد تومان رسانده است.
محمدرضاخانی با بیان اینکه در مجموع از تعداد ۸۵۴ ردیف بودجه تملک دارایی سرمایه‌ای و مالی تعداد ۲۵۴ مورد افزایش اعتبار و تعداد ۱۶۳مورد کاهش اعتبار خواهند داشت، ابراز کرد: در این اصلاحیه توجه به اتمام به‌موقع فعالیت‌های تعریف‌شده در سال ۱۴۰۰ در اولویت است.
سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی شهرداری قم یادآور شد: پیشرفت فیزیکی ۷ ماهه پروژه‌های عمرانی مندرج در سیستم کنترل پروژه شهرداری در حدود ۵۰% محقق گردیده است

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *