بررسی مسائل و مشکلات شهرک صنعتی الغدیر و روستاهای واقع در حاشیه اتوبان و جاده قدیم قم تهران 

سپهر اقتصاد-  میدانی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار قم در ادامه بازدیدهای میدانی روز جمعه خود، از  شهرک صنعتی الغدیر  و روستاهای واقع در حاشیه اتوبان و محور قدیم قم تهران بازدید کرد.

احمد حاجی زاده معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان، با حضور در شهرک صنعتی الغدیر، روند اجرایی توسعه ی زیر ساخت های این شهرک همچنین مسائل و مشکلات تعدادی از روستاهای واقع در حاشیه اتوبان و جاده قدیم قم تهران را مورد بررسی قرار داد. در این بازدید معاون استاندار قم با اشاره به رویکرد دولت مردمی و انقلابی در  گره گشایی از مشکلات مردم، بر لزوم تلاش جدی مدیران برای رفع موانع و پاسخگویی صادقانه به مطالبات عمومی تاکید کرد.

حاجی زاده معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار قم در جمع مردم روستای نعمت آباد انجرلی و ایلیخ بلاغی گفت : رویکرد دولت جدید این است که مدیران به سراغ مردم بروند و به صورت میدانی مشکلات را از نزدیک بررسی کنند .

وی افزود :آنچه امروز در اینجا توسط مدیران وعده داده شد در آینده نزدیک پیگیری می شود.

شایان ذکر است در این بازدید مسایل مربوط به دامداران و کشاورزان، موضوع کمبود آب و اجرای طرح های هادی روستایی،  توسط اهالی این دو روستا مطرح و مقرر گردید از سوی مدیران دستگاه های مسول پیگیری جدی بعمل آید.

خبرنگار: سید علی رضا فقاهتی
برچسب ها

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
ارسال نظر