سپهر اقتصاد ـ استاندار جدید قم در سفر به شهرستان کهک، بر لزوم توجه به توسعه و تامین زیرساخت‌های گردشگری مذهبی، راه دسترسی و ارتقای شاخص‌های سلامت و بهداشت در این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش  استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی در سفر خود به شهرستان کهک که با همراهی برخی مدیران استانداری صورت گرفت، با اشاره به لزوم عمل به تکالیف اجرایی و خدمت به مردم گفت: توسعه زیرساخت‌ها، رفع موانع و ایجاد ادارات در شهرستان شهیدپرور کهک باید بیش‌ازپیش مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

وی با اشاره به موقعیت گردشگری کهک و حضور گردشگران در این شهرستان افزود: باید از این ظرفیت در زمینه توسعه گردشگری مذهبی بهره برداری شود و در کنار آن مسایل اجتماعی و فرهنگی شهر نیز مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

وی موضوع راه دسترسی و خدمات بهداشت و درمان در سطح شهرستان کهک را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: در راستای بررسی مشکلات و ارایه راهکارهای عملی در این زمینه ها، برگزاری نشست هم اندیشی با شوراها و دهیاری های این شهرستان در دستور کار قرار گیرد.

شاهچراغی با تاکید بر ضرورت اقناع سازی و اطلاع رسانی اهمیت فرآیند واکسیناسیون در مقابله با ویروس کرونا در تمام استان ادامه داد: در راستای ترویج واکسیناسیون در سطح شهرستان ها مدیران مرتبط با جدیت پیگیر امور باشند.

استاندار قم با بیان ضرورت احصای مشکلات و موانع توسعه شهرستان تازه تاسیس کهک تصریح کرد: مدیران استان و شهرستان کهک تمام توان خود را برای رفع این موانع به کار ببرند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *