سپهر اقتصاد- جلسه هماهنگی و بررسی اجرای طرح های اولویت‌دار استان قم  به ریاست دکتر محمد مخبر معاون اول رییس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، دکتر مخبر با اشاره به اهتمام دولت سیزدهم برای اتمام طرح های نیمه تمام عمرانی و افتتاح پروژه های توسعه ای و عمرانی در سراسر کشور، تاکید کرد: با اختصاص اعتبارات مالی لازم دولتی و بخش خصوصی تمامی مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور پیگیری و اجرایی می شود.

در این جلسه که برخی نمایندگان استان قم در مجلس شورای اسلامی، معاون اجرایی رییس جمهور، وزرای ورزش، صنعت، معدن و تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی، علوم، تحقیقات و فناوری،راه و شهرسازی رییس سازمان حفاظت محیط زیست، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، استاندار قم و مسئولین دستگاه های مربوطه حضور داشتند، توافقات دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل برای اجرای طرح‌های اولویت‌دار این استان در حوزه های مختلف بررسی و تصویب شد.

همچنین در این جلسه بر ضرورت اجرایی و عملیاتی شدن هر چه سریعتر طرح های مرتبط با حوزه گردشگری، نیرو، ورزش و جوانان، خانواده و زنان، صنعتی، کشاورزی، آموزشی، بهداشتی، عمرانی و زیرساختی استان قم به منظور اشتغالزایی و توسعه و آبادانی این استان تاکید شد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *