دبیرخانه سمپوزیوم گردشگری در قم فعال می‌شود

سپهر اقتصاد-دبیر سمپوزیوم نقش‌آفرینی و همگرایی سازمان‌های ذینفع در توسعه گردشگری شهری از تشکیل دبیرخانه سمپوزیوم گردشگری در سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم خبر داد.

وی به لزوم و اهمیت تشکیل تقویم جلسات سمپوزیوم اشاره کرد و افزود: تشکیل تقویم جلسات سمپوزیوم برای هماهنگی برنامه‌های نوروز سال آینده با توجه به‌پیش بینی افزایش میزان سفر و گردشگر نیز از دیگر برنامه‌های پیش رو است.

نادری به اجرای برنامه‌های اداره گردشگری در حوزه اجرای تورهای قم شناسی به‌منظور معرفی ظرفیت‌های گردشگری تاریخی تفریحی و علمی قم اشاره کرد و گفت: در این راستا نقش‌آفرینی، همگرایی سازمان‌های ذینفع در توسعه گردشگری شهری و برگزاری جلسات تخصصی در مدیریت شهری به‌منظور بررسی فرصت‌ها، چالش‌ها و منابع درآمد پایدار گردشگری شهری موردتوجه است.

دبیر سمپوزیوم نقش‌آفرینی و همگرایی سازمان‌های ذینفع در توسعه گردشگری شهری تصریح کرد: همچنین پیشنهاد تشکیل ستاد گردشگری در تعریف و اجرای پیوست گردشگری و اقتصادی پروژه‌های شهری برای ارائه خدمات فرهنگی و اطلاع‌رسانی و بررسی فرصت‌های درآمدزایی در حوزه گردشگری به‌منظور افزایش رضایتمندی و ماندگاری زائرین و گردشگران دنبال می‌شود.***/س

خبرنگار: سید علی رضا فقاهتی
مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
ارسال نظر