ذخیره سازی کالا‌های اساسی مورد نیاز قم برای ۳ ماه

سپهر اقتصاد- فرماندار شهرستان قم در حاشیه بازدید از انبار کالا‌های اساسی استان قم گفت: کالا‌های اساسی مورد نیاز قم تا ۳ ماه آینده تامین شده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار قم در حاشیه بازدید از انبار کالا‌های اساسی استان با بیان اینکه برابر استاندارد‌ها کالا‌های اساسی از قبیل شکر، گندم، آرد، برنج و دیگر ملزومات مورد نیاز مردم استان تا ۳ ماه آینده تامین شده است گفت: شرایط حساس منطقه، کینه ورزی‌های دشمنان و زمان انتقال دولت هیچ خللی در تامین کالا‌های اساسی ایجاد نکرده و ذخایر کالا‌های اساسی در استان به موقع انجام می‌شود تا مردم بتوانند مایحتاج خود را تهیه کنند.
 حیدری افزود: در خصوص تامین گندم هم هیچ مشکلی وجود ندارد و به مدد الهی اقتصاد در جهت صحیح درحال رونق گرفتن است. وی همچنین از سیستم توزیع کالا‌های اساسی و اصناف هم خواست با درک شرایط موجود دقت لازم در رعایت حقوق مردم را به کارگیرند چراکه کنترل نظارت و ارزیابی در ذخیره و توزیع کالا‌های اساسی با دقت صورت می‌گیرد و با متخلفین برخورد جدی خواهد شد. مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان هم از توزیع ۳ هزار و ۴۰۰ تن برنج و ۳ هزار تن شکر از ابتدای سال تاکنون در سطح استان خبر داد و افزود: درحال حاضر هم ۲ هزار و ۸۰۰ تن برنج و هزارتن شکر در انبار کالا‌های اساسی استان ذخیره شده است که به موقع توزیع می‌شود تا مشکلی برای مردم ایجاد نشود. محمدی درخصوص ذخایر گندم هم گفت: برای مصرف ۳ ماه آینده استان ذخایر مطلوبی از این کالا داریم و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد. وی همچنین از تامین و حمل به استان ۲ هزار تن کالای اساسی دیگر در آینده نزدیک خبر داد.
خبرنگار: سید علی رضا فقاهتی
مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
ارسال نظر