سپهر اقتصاد- سرپرست سازمان مدیریت بر تاکسیرانی شهرداری قم از برگزاری دوره‌های زبان انگلیسی و عربی برای رانندگان خبر داد و گفت: برای راه‌اندازی تاکسی زائر منتظر اختصاص تاکسی لوکس از طرف اتحادیه تاکسیرانی هستیم.

وی برنامه‌های شهرداری را برای راه‌اندازی تاکسی زائر را تشریح کرد و گفت: با برنامه‌ریزی‌ها انجام‌شده دوره‌های زبان انگلیسی و عربی در سازمان فرهنگی و هنری ویژه رانندگان تاکسی در حال برگزاری بوده و استقبال خوبی از کلاس‌ها شده است.
سرپرست سازمان مدیریت بر تاکسیرانی شهرداری قم ادامه داد: برای راه‌اندازی شبکه تاکسی زائر نیازمند امکاناتی فراتر از حد معمول بوده و باید خدمات ارائه‌شده سطح توقعات زائران به‌خصوص زائران خارجی را برآورده کند.
وی از ارائه درخواست برای دریافت خودروهای لوکس از اتحادیه تاکسیرانی خبر داد و ابراز کرد: باوجود پیگیری‌های انجام‌شده متأسفانه اتحادیه تاکسیرانی هنوز پاسخی به درخواست شهرداری قم نداده است و منتظر دریافت خودرو هستیم.
نیک از جانمایی ویژه تاکسی زائر در اطراف حرم نیز خبر داد و تصریح کرد: ۵ نقطه اطراف حرم ویژه تاکسی زائر طراحی و جانمایی شده و امیدواریم به‌زودی بتوانیم شبکه تاکسی زائر را با خدماتی لوکس و استاندارد راه‌اندازی کنیم.
انتهای پیام/

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *