سپهر اقتصاد-  مدیرکل کمیته امداد استان قم گفت: شهرستان تازه تأسیس کهک با داشتن ظرفیت‌های خاص اشتغال‌زایی به عنوان شهر کارآفرینی در کشور معرفی شود.

دکتر محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان قم، ظرفیت‌های عظیم اشتغال و طرح‌های متعدد، متنوع و فعال شهرستان کهک را خاطرنشان و بیان کرد: این شهرستان با داشتن ظرفیت‌های خاص تولید و کسب‌وکار می‌تواند سرآمد اشتغال‌زایی در شهرستان‌های تازه تأسیس و یکی از دستاوردهای مهم سفر ریاست محترم جمهور به استان قم باشد.

وی بابیان اینکه فراگیری و کارآمدتر شدن اشتغال‌های این شهرستان نقش مهمی در گردشگری آن دارد افزود: کهک می‌تواند مدل جدید شهرستان تازه تأسیسی باشد که با این تغییر کاربری نه‌تنها به مصرف‌کننده تبدیل نشده است بلکه مولد و الگوی شهرهای دیگر باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان قم از رزمایش بزرگ اشتغال و کارآفرینی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قم خبر داد و تصریح کرد: شهرستان کهک شهر حکمت و کارآفرینی و هر یک از روستاهای آن به‌عنوان قطب تولید یک محصول معرفی خواهد شد.

در این دیدار مهندس مصطفی کاویانی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم نیز ضمن اعلام آمادگی خود برای همکاری با کمیته امداد گفت: سابقه کمیته امداد استان قم در ایجاد اشتغال درخشان است و در سال گذشته سرانه تولید اشتغال زنان سرپرست خانوار تحت حمایت این نهاد بیشتر از کل کشور بوده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *