سپهر اقتصاد – استاندار قم گفت: اجرای طرح مرحله توسعه شهرک صنعتی شکوهیه، این شهرک را به یک کارگاه عظیم عمرانی تبدیل کرده‌است.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست در برنامه سه‌شنبه‌های اقتصادی خود، ضمن شرکت در بیست و سومین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، از چند واحد مستقر در شهرک صنعتی شکوهیه بازدید و یک واحد تولیدی و نمایشگاه ویترینی محصولات را نیز افتتاح نمود.

استاندار قم با اشاره به برنامه هفتگی و منظم بازدید میدانی از واحدهای تولیدی، اضافه کرد: با حضور در کارخانه‌ها و در جمع تولیدکنندگان، مشکل‌ها و موانع تولید این بخش‌ها از نزدیک بررسی شده و برای رفع آن‌ها تصمیم‌های مناسب اتخاذ و دستورهای لازم صادر می‌شود.

وی با بیان اینکه در برنامه امروز مشکل حق بیمه تامین اجتماعی کارگران واحدهای تولیدی مورد بازدید قرار گرفت همچنین موضوع طرح‌های توسعه واحدهای مذکور نیز از سوی تولید کنندگان مطرح شد، افزود: تصمیم‌های خوبی در این زمینه اتخاذ شد و امیدواریم نتیجه آن منجر به حل مشکل‌ها شود.

 سرمست با تاکید بر لزوم استمرار حضور میدانی مدیران در حوزه های کاری مرتبط، ادامه داد: با وجود تحریم و مشکل‌های ناشی از بحران کرونا در کشور، حضور میدانی و ارتباط چهره به چهره مدیران با تولیدکنندگان و صنوف مختلف می‌تواند زمینه را برای سرعت بخشی به حل مشکل‌ها و ایجاد گشایش‌های بیشتر در حوزه‌های گوناگون فراهم نماید.

استاندار قم با موفقیت آمیز توصیف کردن برنامه‌های راهبردی استان در حوزه تسهیل و رفع موانع تولید خاطرنشان: خوشبتانه طی سه سال اخیر، هیچ واحد تولیدی تعطیل نشده و چندین واحد تولیدی راکد نیز احیا شده‌است.

سرمست همچنین با اشاره به برنامه‌های در دستور کار برای تکمیل زنجیره تولید و ارتقاء زیرساخت‌های نواحی و شهرک‌های صنعتی استان، بیان داشت: در قالب این برنامه، طرح‌های توسعه مربوط به چند واحد تولیدی اجرایی شده، و با الحاق زمین به شهرک صنعتی شکوهیه، شاهد راه‌اندازی مرحله توسعه این شهرک هستیم و امروز این شهرک به یک کارگاه عمرانی عظیم مبدل شده است.

 استاندار قم در برنامه امروز سه‌شنبه‌های اقتصادی، از واحد تولیدی دستگاه‌های سلامت محور بیمارستان‌ها و بخش‌های درمانی، همچنین واحد تولیدکننده شکلات بازدید، و واحد تولیدکننده مفتول‌های گالوانیزه و آرماتور و نمایشگاه ویترینی محصول‌های استان را نیز افتتاح نمود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *