سپهر اقتصاد – مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم از اجرای طرح تشویقی اِعمال ۲۵ درصدی تخفیف در پرداخت نقدی عوارض خبر داد و گفت: شهروندانی که تا پایان سال جاری برای پرداخت نقدی عوارض خود اقدام کنند، مشمول کاهش عوارض خواهند شد.

به گزارش  شهرداری قم، محمد وحیدنیا با اعلام اجرا نشدن طرح‌های دیگر در ارایه تخفیف تا پایان سال ادامه داد: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر، این طرح تشویقی تا پایان سال جاری با نرخ ۲۵ درصد در پرداخت نقدی عوارض اجرا خواهد شد و تغییری در آن ایجاد نمی‌شود.

او با اشاره به اجرای جشنواره هدایای نقدی برای پرداخت‌کنندگان عوارض نوسازی و بهای خدمات مدیریت پسماند بیان داشت: به مناسبت ایام سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، شهرداری در نظر دارد به شهروندانی که از ابتدای سال جاری تا ۲۲ بهمن‌ماه به پرداخت عوارض نوسازی و بهای خدمات پسماند ملک خود اقدام کنند، هدایای نفیسی را به‌قیدقرعه اهدا کند.

مدیرکل وصول درآمد شهرداری قم این هدایا را شامل ۱۴ کمک‌هزینه سفر زیارتی کربلا به مبلغ هر سفر ۵۰ میلیون ریال، ۱۲ کمک‌هزینه سفر زیارتی مشهد به مبلغ هر سفر ۲۵ میلیون ریال و ۱۱۰ کارت هدیه به مبلغ ۱۰ میلیون ریال دانست و افزود: این هدایا در پایان اجرای طرح به‌قیدقرعه به مالکان املاکی که در پرداخت این عوارض مشارکت داشته‌اند اهدا خواهد شد.

وحیدنیا خاطرنشان کرد: شهروندان برای شرکت در این جشنواره و حضور در قرعه‌کشی می‌توانند از طریق مراجعه به مناطق هشت‌گانه شهرداری قم، اداره‌کل تشخیص و وصول درآمد و یا از طریق سامانه نرم‌افزاری قم‌یار به پرداخت عوارض ملک خود اقدام کنند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *