سپهر اقتصاد- معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم با اشاره به اختصاص 650 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای خرید اتوبوس و پروژه قطار شهری قم در سال جاری گفت: در بیش از 40 روز گذشته یک‌سوم 450 میلیارد تومان این اوراق تخصیصی هزینه شده است.

وی با بیان اینکه با ۲۰۰ میلیارد تومان بخش اتوبوس به‌صورت یکجا بیش از ۵۰ دستگاه اتوبوس با قیمت مناسب خریداری شد، ابراز کرد: خوشبختانه با تحویل به‌موقع، این اتوبوس‌ها در حال خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم ادامه داد: ۴۵۰ میلیارد تومان نیز برای خرید تجهیزات و هزینه‌های ارزبر که ناچارا باید از خارج کشور تأمین‌شده و امکان تهاتر نقدی و ملکی نبوده اختصاص یافت.
وی با تأکید بر اینکه این اوراق در کنار آورده‌های غیرنقدی پشتوانه خیلی خوبی برای سازمان قطار شهری ایجاد کرده است، تصریح کرد: در بیش از ۴۰ روز گذشته یک‌سوم ۴۵۰ میلیارد تومان این اوراق تخصیصی هزینه شده است که مابقی صورت‌وضعیت‌ها نیز در حال بررسی است.
حسام‌نژاد خاطرنشان کرد: خوشبختانه این منابع در کنار منابع غیرنقد قدرت و توان خوبی به پروژه قطار شهری قم تزریق کرده که امیدواریم با همکاری سازمان و پیمانکار هرچه سریع‌تر این پروژه به بهره‌برداری برسد

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *