سپهر اقتصاد – رئیس بازرسی فنی شرکت گاز قم گفت: در نیمه نخست سال جاری ۲ هزار و ۸۰۰ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع و ۹۰ هزار عدد انشعاب در نقاط محتلف شهری و روستایی استان، توسط بازرسی فنی این شرکت نشت یابی شد.

به گزارش  روابط عمومی شرکت گاز قم، امیرمنصور گل محمدی افزود: پیاده‌سازی سامانه آنلاین نشت‌یابی و استفاده از تجهیزات و دانش روز در واحد بازرسی فنی، کمک زیادی به شناسایی و کنترل نقاط مخاطره آمیز، جلوگیری از هدررفت گاز و همچنین توزیع مستمر و ایمن گاز مشترکان نموده است.

وی افزود: با توجه به افزایش شبکه‌ گذاری‌های شهری و روستایی در استان و نیاز به انجام اقدام‌های پیشگیرانه در زمینه بروز حوادث احتمالی، نشت یابی از خطوط گاز به یکی از اقدام‌های اساسی شرکت گاز استان تبدیل شده  و امید است با پایش های دقیق و به موقع تاسیسات و تجهیزات گازرسانی شاهد افزایش حداکثری ضریب ایمنی شبکه و همچنین افزایش کیفیت سطح خدمات به مشترکان گاز باشیم.

وی با اشاره به رضایتمندی مشترکان گفت: تامین گاز ایمن و پایدار برای مشترکین، علاوه بر افزایش سطح رفاه و رضایتمندی آنان، در بخش‌های خانگی، تجاری و به خصوص صنعتی، سبب شکوفایی هرچه بیشتر صنایع، آبادانی کشور و رونق تولید خواهد شد.

گل‌ محمدی در پایان با اشاره به اهمیت بازرسی مستمر از خطوط و تاسیسات گاز بیان کرد: واحد بازرسی فنی با اشراف به این موضوع مهم، تمام تلاش خود را برای انجام درست و به موقع وظایف محوله در جهت استمرار پایدار جریان گاز در استان خواهد داشت.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *