امتیازات یارانه فجرانه ۳ ماه ادامه دارد

سپهر اقتصاد-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت سیزدهم یارانه فجرانه را به‌عنوان تشویقی در ازای خرید هر ۵۲۰ هزار تومان برای دهک‌های یک یا هفت به مدت سه ماه در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم، وحید وزیری راد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت سیزدهم یارانه فجرانه را به‌عنوان تشویقی در ازای خرید هر ۵۲۰ هزار تومان برای دهک‌های یک یا هفت در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: هیچ اجبار و تحمیلی در استفاده از این امتیاز نیست و اگر کسی خرید نکند یارانه‌ او قطع نمی‌شود.

وحید وزیری راد با اشاره به اینکه امتیاز یارانه فجرانه به مدت سه ماه متوالی اجرا می‌شود، افزود: مهلت استفاده از این فرصت به مدت یک ماه است و شهروندان می‌توانند از هفدهم تا هفدهم ماه بعد با فجرانه خرید کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در این طرح شهروندان می‌توانند در ازای خرید ۵۲۰ هزار تومان، ۲۲۰ هزار تومان یارانه تشویقی دریافت کنند که این مبلغ قبلا به ازای خرید هر ۲۰۰ هزار تومان، ۱۲۰ هزار تومان بود.

وی تاکید کرد: استانداری، سازمان جهاد کشاورزی، سازمان صمت، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، تعزیرات حکومتی، پیوسته درحال تامین کالا‌های مشمول کالابرگ الکترونیک هستند و در استان هیچ کمبودی نداریم.

وحید وزیری را تصریح کرد: اگر فروشگاهی کالایی خارج از یازده قلم مشمول کالا برگ بفروشد و کالایی جایگزین کند تخلف محسوب می‌شود و کلیه‌ی مبادلات فروشگاه قطع و پلمپ می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: شهروندان در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوال می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۱۶۳۶۹ تماس بگیرند و از مراجعه حضوری خودداری کنند.

خبرنگار: نجمه وفایی
مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
ارسال نظر