انعقاد تفاهم‌نامه بین مرکز آموزشی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم و دانشکده دین ورسانه صدا و سیما

سپهر اقتصاد  -در راستای همکاری های مشترک میان مراکز علمی و دانشگاهی و به منظور بهره جستن از امکانات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ظرفیت ها و توانمندی ها، تفاهم نامه دوجانبه ای میان دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیماقم و مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی قم منعقد شد.

به گزارش ایسنا، تفاهم نامه دوجانبه ای میان دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما استان قم و مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی قم در دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیمای  استان قم به امضاء رسید.

در ابتدای جلسه سیدمحمدمهدی موسوی رییس دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما استان قم، ضمن تقدیر از عملکرد جهاد دانشگاهی در حوزه های علمی، پژوهشی و فرهنگی، انعقاد این تفاهم نامه را امری مهم و بیان کرد: اقدامات جهاد دانشگاهی در خصوص دفاع از مرزهای علمی، فرهنگی و پژوهشی کشور نوعی مجاهدت است. وی ظرفیت های علمی و فرهنگی این نهاد انقلابی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: جهاد دانشگاهی همواره به عنوان مظهر امید و خودشکوفایی شناخته شده است.

در ادامه جلسه محمد رستمی رییس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی قم به ارائه دستاوردهای علمی، فرهنگی و پژوهشی جهاد دانشگاهی پرداخت و بیان کرد: امید می رود با هم افزایی با دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیمای استان، بتوان در راستای دست یابی به ایجاد ظرفیت های لازم جهت ارتقای دانشجویان گام برداشت.

شایان ذکر است که همکاری های اثر بخش در حوزه آموزش های کاربردی و مهارت افزایی در قالب فعالیت های فوق برنامه و فرهنگی، ایجاد زمینه برای فعالیتهای مشترک و هدفمند در جهت هم افزایی در حوزه های فرهنگی، آموزش و پژوهش های کاربردی و تولید محور، حمایت و پشتیبانی از فعالیت ها و اهداف مشترک، همکاری در ارتقای کمی و کیفی آموزش های کاربردی مشترک، مشارکت طرفین در طراحی و تاسیس دوره های کاربردی منطبق با شاخص های وزارت علوم، بخشی از مفاد این تفاهم نامه است.

همچنین در انتهای این مراسم از بخش های مختلف دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیمای استان قم بازدید به عمل آمد.

خبرنگار: سید علی رضا فقاهتی
مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
ارسال نظر