سپهر اقتصاد- مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری طرح‌های حرم مطهر و هیات همراه در سفر به استان قم موارد مربوط به تسهیل و تسریع در اجرای سرمایه‌گذاری‌ پروژه‌های بافت پیرامون حرم مطهر حضرت معصومه (س) را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، میلاد امینی، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق سرمایه‌گذاری طرح حرم‌های مطهر به همراه احمداسفندیاری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان کشور و طراوتی مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری امین اعتماد و هیئت همراه سفری یک‌روزه شهر مقدس قم داشتند.

در این سفر که به منظور تسریع و تسهیل در اجرا و نیز مشارکت در سرمایه‌گذاری پروژه‌های بافت پیرامون حرم مطهرحضرت معصومه(س) انجام گرفت، دیداری با قائم مقام و معاونین تولیت حرم مطهر، فرمانده سپاه استان، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر، قائم مقام شهردار در حوزه سرمایه‌گذاری و مدیران شهری انجام و جلساتی در این زمینه برگزار شد.

در این سفر مشارکت در سرمایه‌گذاری و اجرای پروژه‌های محرک توسعه و نیز زائرسراهای ارزان قیمت و همکاری و هماهنگی نهادهای ذیربط محلی و ملی و استفاده از ظرفیت تسهیلگری پایگاه‌های بسیج و سپاه برای استفاده از تسهیلات نوسازی و تولید مسکن حمایتی مورد بررسی قرار گرفت و تفاهم لازم انجام پذیرفت.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *