تاوان سنگین برای عرضه خارج از شبکه مرغ تنظیم بازار

سپهر اقتصاد-عامل توزیع گوشت مرغ تنظیم بازار به دلیل عرضه خارج از شبکه به پرداخت چهار میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم، تقی حسام گفت: پرونده عرضه خارج از شبکه 559 کیلوگرم گوشت مرغ تنظیم بازار به ارزش 400 میلیون ریال در شعبه دوم تعزیرات حکومتی استان قم رسیدگی شد.

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم افزود: شعبه به دلیل ارائه نکردن مدارک قانونی، اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر الزام به عرضه کالا در شبکه توزیع، متهم را به پرداخت چهار میلیارد ریال جزای نقدی معادل 10 برابر ارزش تخلف محکوم کرد.

حسام گفت: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در بازرسی از این واحد صنفی گزارش تخلف عرضه خارج از شبکه گوشت مرغ تنظیم بازار را تنظیم و پرونده آن را برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال کردند.

برخورد تعزیرات قم با گرانفروشی بلیط هواپیما

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم از محکومیت 22 میلیارد ریالی یک شرکت هواپیمایی به علت گرانفروشی بلیط خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم، تقی حسام گفت: پرونده یک شرکت هواپیمایی برای گرانفروشی در صدور بلیط هواپیما به ارزش 2 میلیارد و 200 میلیون ریال در شعبه چهارم اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم رسیدگی شد.

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم افزود: شعبه به دلیل ارائه نکردن مدارک قانونی، اتهام گرانفروشی را محرز و شرکت متخلف را به پرداخت 22 میلیارد ریال جزای نقدی معادل 10 برابر ارزش تخلف محکوم کرد.

حسام گفت: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در بازرسی از این شرکت هواپیمایی گزارش تخلف گرانفروشی را تنظیم و برای اعمال قانون و رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم ارسال کردند.

خبرنگار: نجمه وفایی
مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
ارسال نظر