سپهر اقتصاد- رییس اداره راه‌های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت: با اعتبار ده میلیارد ریالی طرح بهسازی محورروستایی خلج آباد – خدیجه خاتون بخش سلفچگان به طول حدود یک کیلومتر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش  اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم، مهدی حسینی افزود: این محور، عامل اتصال دو روستا دربخش سلفچگان است که از جمله مراکز تولیدات باغی و پرورش دام دراستان قم محسوب می شود.

وی اضمحلال سطح راه و مطالبات مردمی را از عمده دلایل تسریع دراجرای پروژه بهسازی این محور برشمرد و ادامه داد: طی بازه زمانی کمتر از یکهفته نسبت به بهسازی محور خلج آباد – خدیجه خاتون اقدام و بهره برداری کامل از آن صورت گرفت.

به گفته رییس اداره راههای فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم، تنظیف بستر ، لکه گیری و روکش آسفالت مهمترین اقدامات انجام شده در این محور روستایی بوده است.

حسینی با بیان اینکه هزینه اجرایی این پروژه از محل اعتبارات  عمرانی استان قم تامین شده است، گفت: راههای روستایی به دلیل ترافیک ترکیبی و تردد ادوات کشاورزی مانند تراکتور ، کمباین و غیره از شرایط خاصی برخوردارند که باید نسبت به رعایت مقررات و جوانب ایمنی در آنها ساعی‌تر بود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *