سپهر اقتصاد: مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافری شهرداری قم اتمام ساماندهی فیزیکی این پایانه با ساخت سکوهای بتنی، دکه‌های ثبت صورت و نصب دوربین‌های نظارتی خبر داد و گفت: ساماندهی نرم‌افزاری پایانه 72 تن با اداره کل راهداری و پلیس راهور بوده و باید با نظارت و اعمال قانونی توقف اتوبوس‌های بین‌راهی ساماندهی شود.

به گزارش شهرنیوز، رضا پوریافر با اشاره به اهمیت ساماندهی ورودی‌های شهر قم اظهار داشت: ساماندهی پایانه ۷۲ تن به‌عنوان یکی از ورودی‌های اصلی شهر قم و یکی از پایانه‌های اصلی مسافری شهر در چند سال گذشته از مطالبات مردمی بوده است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافری شهرداری قم با اشاره به مشکلات ساماندهی این پایانه افزود: خوشبختانه ساماندهی فیزیکی این پایانه با ساخت سکوهای بتنی، دکه‌های ثبت صورت و نصب دوربین‌های نظارتی انجام‌شده و نیازهای این پایانه ازنظر سخت‌افزاری برطرف شده است.

درویشی تأکید کرد: ساماندهی نرم‌افزاری پایانه ۷۲ تن با اداره کل راهداری و پلیس راهور بوده و باید با نظارت و اعمال قانونی توقف اتوبوس‌های بین‌راهی ساماندهی شود.

وی در پایان ادامه داد: برای رعایت سرفاصله‌های اتوبوس‌ها و استقبال مسافران از اتوبوس‌های قم تهران و عدم توقف اتوبوس‌های بین‌راهی نیازمند همکاری بیشتر اداره راهداری و برنامه‌ریزی دقیقی در این پایانه هستیم.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *