سپهر اقتصاد – معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد امام (ره) قم از برون سپاری اشتغال مددجویان به‌ویژه زنان سرپرست خانوار این نهاد در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام قم مهرداد مصلح با اشاره به‌برگزاری جلسه هماهنگی برای انعقاد تفاهم نامه بین کمیته امداد و شرکت کاریابی تدبیرآوران پدیده ایرانیان اظهار داشت: اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد قم در این جلسه، اشتغال زنان سرپرست خانوار را دغدغه بزرگ این نهاد برشمرد و گفت، در این مرکز علاوه بر اینکه اشتغال افراد معرفی شده از مشاوره تا شروع به‌کار آنها پیگیری می شود باید احترام و عزت نفس آنها نیز در اولویت باشد.

وی همچنین اعلام همکاری مدیرعامل این شرکت برای اشتغال مددجویان کمیته امداد را مورد توجه قرار داد و گفت: برون سپاری اشتغال مددجویان کمیته امداد با هدف پشتیبانی از تولید و مانع زدایی در این عرصه خواهد بود.

مهدی ذاکری مدیرعامل شرکت فوق نیز با بیان اینکه زیرساخت‌ها و تجهیزات لازم برای محقق شدن برنامه‌های اشتغال کمیته امداد استان در این مرکز فراهم است بیان کرد: مدیران و کارکنان این شرکت به‌دنبال اجرای کاری متفاوت با سایر استان‌ها هستند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *