سپهر اقتصاد – فرمانده انتظامی قم، گفت: ۴۰۰ طاقه پارچه قاچاق در بازرسی از یک دستگاه کامیون در آزاده راه کاشان – قم کشف شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی انتظامی قم، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی کسب خبری از پلیس امنیت اقتصادی استان بوشهر مبنی بر حمل کالای قاچاق توسط یک دستگاه کامیون از مبدا استان‌های جنوبی به شمال کشور، بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه کارآگاهان با هماهنگی مقام قضایی استان به محورهای مواصلاتی مورد نظر اعزام و سرانجام خودرو مذکور را در اتوبان کاشان – قم مشاهده و توقیف کردند.

فرمانده انتظامی قم اضافه کرد: راننده اذعان نمود، کامیون به مقصد یکی از شهرهای شمالی در حال طی مسیر بوده و محموله بارگیری شده سبوس است، بنابر این یک فقره بارنامه ارایه داد، که در ادامه با هماهنگی مقام قضایی استان، کامیون به همراه راننده به یگان منتقل و در بازرسی صورت گرفته ۴۰۰ طاقه پارچه، هفت هزار و ۳۲۰ عدد شیرآلات و اتصالات و ۷۱۰ ثوب پوشاک فاقد مجوز و قاچاق کشف شد.

میرفیضی تصریح کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۲۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعلام کردند و در نهایت متهم دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضایی استان تحویل داده‌شد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *