۱۹۸ انشعاب برق در شهرک صنوف قم واگذار شد

سپهر اقتصاد - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق قم از تامین برق شهرک صنوف از پُست جاده کوه سفید خبر داد و گفت: تا امروز ۱۹۸ انشعاب برق در شهرک واگذارشده و بیش از ۵۰ متقاضی دیگر نیز منتظر واگذاری و اتصال برق هستند.

به گزارش شب روابط عمومی شهرداری قم، مهدی آهنین‌پنجه در جلسه بررسی آخرین وضعیت شهرک صنوف اظهار داشت: تامین برق شهرک مشکل‌هایی دارد که باید رفع شود.

او به تفاهم‌نامه شهرداری قم با برق منطقه‌ای تهران در سال ۹۴ اشاره کرد و گفت: با همت شهرداری در سال ۹۴ تفاهم‌نامه‌ای با برق تهران امضا شد تا برای شهرک پست ۶۳ احداث شود، اما آن زمان با وجود هزینه سنگین اجرایی نشد.

مدیرعامل برق استان همچنین برق مورد نیاز شهرک اصناف را ۲۰ کیلوولت دانست و بیان کرد: تا امروز ۱۹۸ انشعاب برق در شهرک  واگذارشده و بیش از ۵۰ متقاضی دیگر نیز منتظر واگذاری و اتصال برق هستند.

او از تامین برق شهرک از پست جاده کوه سفید خبر داد و گفت: پست ۸۰ کیلوولت جاده کوه سفید در حال احداث بوده  تا ۱۰ کیلوولت ظرفیت برق آن به شهرک واگذار شود اما مشکل‌هایی داشته که امیدواریم به‌زودی حل شود.

آهنین‌پنجه، چهار کیلوولت برق فروخته‌شده به شهرک را موردتوجه قرارداد و تصریح کرد: تاکنون چهار کیلوولت برق به شهرک فروخته‌شده و باید برای پست ۶۳ کیلوولتی نیز فکری شود و تا زمان حل مشکل‌ها زمین پست برق مشخص شود.

خبرنگار: سید علی رضا فقاهتی
برچسب ها

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
ارسال نظر