سپهر اقتصاد: معاون امور اقتصادی استانداری قم: مشمولان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند تا ۲۵ دی فرصت دارند نسبت به ثبت نام در سجام اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ غصنفری در جلسه بررسی آخرین وضعیت ثبت نام شدگان سهام عدالت در قم گفت: تمامی ساز و کار‌های زیرساختی برای ثبت نام دارندگان سهام عدالت در سجام فراهم شده و مشمولان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند تا ۲۵ دی فرصت دارند نسبت به ثبت نام در سجام اقدام کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.

وی  افزود: حدود ۶۹۰ هزار نفر در استان مشمول دریافت سهام عدالت هستند که ۵۸ درصد از این تعداد یعنی حدود ۴۰۱ هزار نفر روش غیرمستقیم و ۴۲ درصد روش مستقیم راانتخاب کرده اند.

معاون امور اقتصادی استانداری قم تصریح کرد: دستکم ۵۰ درصد از ۴۰۱ هزار مشمول سهام عدالت روش غیر مستقیم باید  در سامانه سجام ثبت نام کنند تا ضمن شرکت در انتخابات هیات مدیره، به آن‌ها اجازه معاملات سهام داده و از سود سهام عدالت بهره‌مند شوند.

در این جلسه دستگاه‌های اجرایی، کانون‌های بازنشستگی و صندوق‌های مربوطه و تامین اجتماعی موظف شدند بازنشتسگان را از ثبت نام سجام تا ۲۵ دی مطلع کنند.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *