۱۰۰ دوره‌ آموزشی برای مدیران واحدهای صنعتی در قم برگزار می‌شود  

سپهر اقتصاد - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم گفت: در سال‌جاری برای توسعه فرآیند سیستم نگه داشت نیروهای انسانی در واحدهای تولیدی استان، ۱۰۰ دوره آموزشی برای مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی کوچک و متوسط فعال در قم ترتیب خواهد یافت.

وحید آشتیانی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به نقش به‌سزای آموزش در رشد و ارتقای منابع انسانی افزود: در راستای افزایش دانش و ارتقای بهره‌وری منابع انسانی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و خوشه‌های کسب و کار استان، سال گذشته نیز، ۱۰۰ دوره آموزشی در زمینه‌های مدیریتی، مهارتی، کارآفرینی، خوشه‌های صنعتی، محیط زیست و کارشناسی برگزار گردید.

وی گفت: این دوره‌ها پس از نیازسنجی از مخاطبان اصلی یعنی شرکت‌های خدماتی شهرک‌های صنعتی، اتحادیه‌ها، انجمن‌ها، خوشه‌های کسب و کار و سایر موارد در سرفصل‌ها بسیار ضروری و کاربردی همچون بازاریابی و فروش، مالی و مالیاتی، استاندارد، مدیریت منابع انسانی و بهداشت و ایمنی طراحی و اجرا شد.

وی ادامه داد: همچنین مقوله مدیریت منابع انسانی مهمترین چالش دهه اخیر برای کلیه کسب و کارها در سرتاسر جهان محسوب می‌شود که در صورت نادیده گرفتن آن بسیاری از کسب و کارها با مسائل بزرگی همچون تعطیلی و عدم امکان ادامه تولید مواجه خواهند شد. لذا، مدیران واحدهای صنعتی و کسب و کارهای کوچک و متوسط باید به طور ویژه برنامه ریزی برای جذب و نگه داشت نیروهای انسانی خود با ایجاد انگیزه‌های مختلف باشند که در همین رابطه و در راستای تحقق شعار سال، ۱۰۰ دوره آموزشی پیرامون این موضوع مهم امسال در قم برگزار می‌شود.

خبرنگار: نجمه وفایی
مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
ارسال نظر