گرانی لوازم‌یدکی و هزینه تعمیرات چالش تاکسیداران

سپهر اقتصاد-مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از احداث مجتمع فروشگاهی و تعمیرگاهی تخصصی برای تاکسی‌داران در قم خبر داد.

وی گرانی لوازم‌یدکی و هزینه تعمیرات را یکی از چالش‌های تاکسی‌داران و رانندگان تاکسی دانست و گفت: برای رفع مشکلات تاکسی‌داران در تأمین لوازم‌یدکی و تعمیر خودرو، سازمان مدیریت بر تاکسیرانی شهرداری قم اقدام به ساخت مجتمع تعمیرگاهی و فروشگاهی کرده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم تصریح کرد: در این مجتمع، فروشگاه لوازم‌یدکی و تعمیرگاه تخصصی تعریف‌شده تا رانندگان تاکسی بتوانند با کمترین هزینه و به قیمت تمام‌شده و بدون سود لوازم‌یدکی موردنیاز خود را تهیه و در تعمیرگاه مشکل خودرو خود را برطرف کنند.

وی نحوه پرداخت در این مجتمع را نقد و اقساط اعلام کرد و یادآور شد: رانندگان تاکسی در این مجتمع می‌توانند هزینه‌ها را به‌صورت نقد و اقساط پرداخت کرده و هزینه‌ها بر اساس نرخ شرکت تعاونی محاسبه می‌شود.

نیک، زمان آغاز به کار این مجتمع را موردتوجه قرارداد و خاطرنشان کرد: مجتمع تعمیرگاهی و فروشگاهی سازمان به‌زودی به بهره‌برداری رسیده و خانواده تاکسیرانی می‌توانند از این امکان بهره‌مند شوند.

خبرنگار: سید علی رضا فقاهتی
مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
ارسال نظر